Hafta Sonu Arkadaşlarınız ile Oynayabileceğiniz Oyunlar

featured

Hafta içi iş yorgunluğundan geçip hafta sonu arkadaşlarınızla beraber doya doya hep beraber eğlenebileceğiniz oyunlar mı arıyorsunuz? Karşınızda Steam platformunda satılan arkadaşlarınızla eğlencesine eğlence katabileceğiniz oyunlar.

SpeedRunners

2 boyutlu oyun olması sizi şüpheye düşürmesin Steam mağazasından cüzi bir miktara alabileceğiniz oyun 4 kişi ile oynanabilir. Onlarca yetenek ve engeller ile değişik akıl oyunlarıyla zevk alacağınıza inandığım en iyi oyun olabilir. Sistem gereksinimleri çok düşük olduğundan hemen hemen her bilgisayarda oynanabilir.

Fall Guys

Rekabete hazır mısınız? Ne kadar eğlenceli olsa da işin sonunda sizi sinir krizine sokma ihtimali bulunan, tatlı efektli diğer oyunumuz; Fall Guys. Adeta Survivor parkuru gibi bir parkurda 60 kişi koşuşturuyorsunuz. Çeşitli engeller ve zorluklar karşısında bitiş çizgisine ulaşan belirli sayıda insanlarla diğer parkura geçerek 4 parkurda da başarılı olursanız birinci oluyorsunuz. Son parkurda birden fazla kişi kalabiliyor mu diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Son parkurda değişik engeller ve görevler olduğundan son 1 kişi kalana kadar yahut bitiş çizgisine ilk ulaşan birinci oluyor. Steam mağazasında Speed Runners e göre biraz pahalı da olsa parasının hakkını verdiğini düşünüyorum.

Raft

Deniz macerasını sever misiniz? Cevabınız evet ise bu oyun tam sizin için. Başlangıçta küçük bir tahta parçası ve oltaya benzer bir malzeme ile başlayan oyunun sonunda devasa bir geminiz ve tüm adaları keşfetmiş olmanız arasında geçen zamanı inanın siz bile anlamayacaksınız. Çeşitli adalarda farklı farklı görevleri gerçekleştirip arkadaşlarınızla oyunun zevkinin doruklarına kadar varabilirsiniz. Steam mağazasında cüzi bir miktara satılan oyun, ortalama sistem gereksinimleriyle hemen hemen her bilgisayarda oynanabilir.

Agrou

Arkadaş çevreniz geniş ise bu oyun tam sizin için. Minimum dört kişi ile oynanan bu oyundan tam zevk almak istiyorsanız on iki kişiye kadar oynanabilir. Vampir köylü oyununa benzer fakat daha gelişmişi. Çeşitli roller ve özellikler ile kalabalık arkadaş çevrenizin vazgeçilmez oyunu olabilir. Steam mağazasında uygun fiyatıyla ve düşük sistem gereksinimleriyle hafta sonu  favori aktiviteniz olacak.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Dergeek Üyeleri Ne Diyor?