2021 Yılının En Çok Beklenen Aksiyon Filmleri

2021 aksiyon filmleri

2021 yılının en çok beklenen aksiyon filmleri listesi ile karşınızdayız. Aksiyon filmleri dünya ortalamasının en çok izlenen kategorilerinden bir tanesidir. Hepimizin izlerken keyif aldığı bir türdür. Gerek en fazla bütçeli yapımlar gerek en başarılı yönetmenler bu alanı tercih etmektedir. Covid-19 salgını sebebiyle 2020 yılında çıkması gereken bir çok eser çıkış tarihlerini ertelemişti. ⁣Yönetmen ve oyuncu kadrosu ile büyük bir merak uyandıran filmleri sizin için listeledim.

2021 yılında vizyona girecek aksiyon filmleri:

  • Mission: Impossible 7
  • Sherlock Holmes 3
  • Top Gun: Maverick
  • No Time to Die
  • The Suicide Squad

Sınırsız Aksiyon Mission: Impossible 7

Daha fazla ne olabilir diye düşünürken, her seferinde bizleri bir kez daha yanıltan serinin devam filminin çekimleri tüm hızıyla sürüyor. Adeta ajan filmleri çekmek isteyenlere bir ders niteliği taşıyan bu serinin bizi aksiyona doyuracağına hiç şüphe yok. Tom Cruise’un yeniden Ethan Hunt karakterine hayat vereceği filmde Rebecca Ferguson, Simon Pegg, Angela Bassett, Vanessa Kirby gibi isimler yer alıyor.

Sherlock Holmes 3

Yine bir devam filmi olan Sherlock Holmes üçüncü filmi ile listemizde yer alıyor. Oyuncu kadrosu çok beğenilen ve adeta karakterler ile özleşen seride yönetmen değişikliğine gitme kararı aldılar. Son zamanların farklı çekim teknikleri ile dikkatleri üzerine çeken Guy Ritchie projeyi üstlendi ve çekimlerine başladı. Robert Downey Jr. ve Jude Law ile çalışmaktan mutlu olduğunu belirten yönetmen film için iddialı açıklamalarda bulundu. Jared Harris’in ikinci filmin sonunda bizlere gösterdiği gibi üçüncü filmde de rol alacaktır.

Top Gun: Maverick

Yıllar sonra rafından çıkartılarak yeniden can verilen bu filmin ilk duyulduğunda hepimizi şarşırtmayı başarmıştı. 1986 yılında çekilmiş ve artık unutulmaya yüz tutmuş bu film, Tom Cruise’un istekleri doğrultusunda yeniden çekilmeye karar verilmiştir. Film ve senaryo hakkında pek bir şey sızdırılmamasına özen gösterilse de, bu film kadrosu içerisinde Tom Cruise isminin olması bile beklentileri en yüksek seviyede tutulması gerektiğinin işaretidir.

Efsanevi Seri: No Time to Die

Adı herkes tarafından bilinen, yetmiş yıldır dünyaya her seferinde damgasını vurmuş, hangi medeniyetten geldiği fark etmeksizin yıllarca adını sükse yapmış ajan 007- James Bond. İngiliz gizli servisi MI6’nın gizli ajanı olan karakterimizin yeni filmi iki ertelemenin ardından bu sene yayınlanma kararı almıştır. Son Filminde “Bir daha James Bond filminde oynamaktansa bileklerimi keserim” diyen  Daniel Craig’ın, yeni filmde de kendisinin bulunduğu yayınlanırken herkesi bir kez daha şaşırtmayı başarmıştır. Geçtiğimiz yıllarda İstanbul’da da çekimleri yapılan film bir yine birçok ülkede çekilmiştir. Filmimizin yayınlanış tarihi 8 Ekim 2021 olarak belirlenmiştir.

Büyük Beklenti: The Suicide Squad

Karakterleri ve oyuncu kadrosuyla hepimizi ilk filmden beri heyecanlandıran bu projenin beklentileri karşılayamaması hepimizi hüsrana uğratmıştı. DC stüdyolarının tarafından bu film duyurulduğu andan itibaren hayranlarının yeniden umutlanması neden oldu. Başarısızlıklarına rağmen tekrar ve tekrar beklenti içerisinde olan seyircinin bu sefer memnun olacağını dile getiren ekip bunun için çok çalıştıklarını da belirtmişlerdir. Margot Robbie, Sylvester Stallone , Idris Elba, Joel Kinnaman ve John Cena gibi bir çok ünlüde bu ekibe dahil olmuştur.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!

Dergeek Üyeleri Ne Diyor?